jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

HOME

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Pepa přijde v noci domů. Je na šrot, tak se svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou kouká, je před nebeskou bránou a Svatý Petr mu říká: "Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku." Pepa zalamentuje: "Ale, proboha, proč, svatý Petře? Já toho musím ještě tolik v životě udělat. Nešlo by to nějak, zařídit, abych se vrátil?" Svatý Petr zapřemýšlí: "No, to víš … ale … mohl by ses vrátit … jedině jako slepice. Chceš?" "No jasně!" Pepa je zpátky na zemi a s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. Všimne si ho kohout: "Á, ty jsi tu nová. Jak je?! "No, šlo by to, ale tady dole mě furt něco tlačí." "To jsou vejce, to je v pořádku. Zatlač, sneseš, a přejde to." Pepa snese první vajíčko a je štěstím celý bez sebe. Pak přijde druhé, třetí vejce … Najednou s ním někdo třese. "Co je, co se děje???" Manželka křičí: "Vydělal ses do postele, ty prase!!!"

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Farář se ptá na hodině náboženství dětí: "Kdo chce jít do nebe?" Hlásí se všichni kromě Pepíčka Kalianků. "Proč ty do nebe nechceš?" "Protože maminka říkala, že mám jít ze školy rovnou domů!"
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 179579

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding