jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

HOME

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Prijde policajt k doktorovi ze ho strasne boli bricho. Doktor ho prohlidne a predepise mu cipky.Policajt prijde domu a cipky sni.Druhy den je u doktora s jeste horsimi bolestmi tak mu doktor predepise jeste silnejsi cipky. Policajt prijde domu a zase cipky sni.Kdyz jde k doktorovy uz asi po pate je to doktorovi nejaky divny a spusti na policistu:Jezisi chlape co s tema cipkama delate?Vy je snad zerete.A policistamu na to podrazdene odpovi:Ne asi cpu si je do prdele...!

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Zamilovaný mládenec píše. "Slečno, vždy, když obdržím opis od Vás, políbím známku, protože se jí dotýkaly Vaše sladké rty." "Vážený pane, je mi to líto, ale známky dávám olíznou mému buldokovi."
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 212300

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding