jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

HOME

Sexy momentky přidáno: 5.8.2007 poslat E-MAILEM
Sladoučá bloncka

zobrazit plnou velikost obrázku

obrázek

přidal: Smith
poslat E-MAILEM
posláno: 22
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Cowboy Woody má pletky s indiánskou squaw a tak se stane, že se musí vzít. Po nějaném čase, když už byla squaw těžce březí se odeberou k šamanovi a ten věští: "Ty mít pět potomků v jednom pytli!" Woody se sice vyleká, ale říká si, že šaman je stejně jenom starej dědek a občas se šeredně sekne. Jde proto ještě za indiánskou porodní bábou, ale ta ho nijak nezklidní: "Woody! V lůně tvé squaw slyším tlouct 5 srdíček!" - nu což - nějak bylo, nějak bude… řekl si Woody. Když se přiblížila doba porodu, odvedl squaw do indiánského porodního teepee. Zatímco indiánská porodní stařena zajišťovala finále vrhu, Woody se svou winchestrovkou hlídal před vchodem. Najednou se ozve ženin křik a dětský pláč a indiánská porodní baba hlásí: "Woody! Otče! Pojď se podívat na tu krásu!" Woody nelení, vběhne do teepee a v tom se ozve: BUM! BUM! BUM! BUM! ……… "MÁM SYNA!"
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 176027

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding