jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Přijde muž domů a žena říká: "Dnes máme výročí, miláčku, mám chuť na něco dobrýho, co takhle šneci, jak jsme je měli v Paříži?" Bral ten den prémie, má peněz jako želez, nelení a jde pro šneky a šampaňské. Cestou domů jde ale kolem bordelu a říká si: "Jedno malý pivo snad neuškodí, mám čas a takovej šťastnej den..." V pět ráno se probudí na pokoji, kolem sebe tři holky. Průšvih jako hrom. Jde domů a přemýšlí, co bude. Najednou má nápad. Ulomí v parku prut, rozestaví šneky před vchodem, zazvoní a hned jak žena otevře, začne křičet: "Tak huš, huš, syčáci pomalý, to je votřesný jak se loudáte"!!

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Do cukrárny přichází Standa: "Chtěl bych narozeninový dort pro ženu." - "Jako obvykle se třiceti svíčkami?" - "No, po třinácti letech snad můžeme jednu přidat!"
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 188639

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding