jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Benjamin nakupuje v obchoďáku. Vtom ho pozdraví krásná dáma. Benjamin je celý perplex. Takové faux pas! Dáma ho zdraví první a on navíc ani neví, o koho jde. Že by již Alzheimer? Dáma se zarazila, když viděla, jak zbledl. "Promiňte," omlouvala se jako by nic, "v první chvíli jsem myslela, že jste otcem jednoho z mých dětí." Do Benjamina se dal třes. No, ještě trochu Parkinsona k tomu!? Kam se ten svět řítí, když žena nezná otce svých dětí!?! Náhle ho přepadlo velmi depresivní tušení. Co když si na tu ženu nemůže vzpomenout, protože byla účastnicí těch divokých večírků v dobách jeho zpustlého, bezbožného a nezřízeného mládí? "Vy jste ... strahovské koleje ... studovala jste ... tehdy jako já?" koktal nablble, "víte, já tenkrát ... moc pití a všelicos ... těžko se rozpomínám co všecko ... kdo všechno ...." "Ale ale, co vás nemá," zdrtila ho pohledem, "já jsem si jen myslela, jestli nejsem třídní učitelka vašeho syna."

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

"Včera jsem měl to potěšení a potkal tvou tchyni!" - "Tomu ty říkáš potěšení?" - "Ale jo, jsem potěšen, že není tchyní mojí!"
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 187091

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding