jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Potkají se dva myslivci a 1. má na rameni nádhernou liščí kožešinu.2. povídá:,,Člověče,kdes to sebral? 1.:Jdu takhle k noře,zařvu hůůů,liška vyběhne ven a já ji střelím.'' Potkají se zase za týden a ten první má na rameni nádhernou medvědí kožešinu.,,Člověče,kdes to zase vzal?'' ,,Jdu ke sluji,zařvu hůůů,medvěd vyběhne ven a já ho střelím.'' Potkají se znovu,a tentokrát ten druhý je celý v sádře a zafačovaný. ,,Člověče,co se ti stalo?''ptá se první. ,,No přišel jsem k obrovské sluji,zařval jsem hůůů, zevnitř se ozvalo taky hůůů a vyjel vlak....''

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Lord John hraje s lordem Frederickem golf. Náhle jde okolo pohřební průvod a lord John zůstane strnule stát s napřáhnutou holí. Lord Frederick říká:
"Jak jste šlechetný člověk. Vzdávate hold pohřebnímu průvodu i při hře!"
Lord John odpálí míček a tiše řekne:
"Ano... byla mi 32 let dobrou manželkou."
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 200436

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding