jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Spejbl pošle Hurvínka pro troje noviny. Hurvínek se ptá:"Taťuldo, na co troje noviny? Vždyť jsme jen dva." Taťulda odpoví: "Bude s náma číst Mánička." Hurvínek zvolá: "Hurá." a běží pro noviny. Cestou potká Máničku: "Kam jdeš Hurvínku?" ptá se Mánička. "Jdu koupit noviny a mám koupit troje. Prý budeš budeš číst s námi." "Ne, Hurvínku. Kup jenom dvoje. My máme doma televizi." Hurvínek přijde domů a taťulda se zlobí: "Já jsem ti řekl troje." "Já potkal Máničku a ona říkala, že nebude číst že mají doma televizi." Taťulda na to: "Tak at si Mánička utře zadeček anténou!"

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

"Ty hele, já tu tvoji tchýni nemám tak rád."
"Tak ji nech bejt a jez samotný brambory."
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 187175

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding