jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Přijde ke Stalinovi Berija zprávou, že někde v Rusku byl zatčen člověk, který se mu podobá jako vejce vejci. "Darebák, který jenom mate lidi, okamžitě zastřelit!" - "A co takhle oholit mu vousy?" - "Máš pravdu soudruhu. Zastřelit a potom mu ještě oholte vousy!"

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Na sjezdu blondynek recnik prohlasi, ze historky o hloupych blondynach jsou nepravdive. Aby to dokazal, zepta se jedne z puvabne mlade dobrovolnice: Kolik je 101+20? Sto dvacet. Odpovi kraska. Ne, zavrti hlavou recnik. To neni spravne. Publikum, zacne volat: Dejte ji jeste jednu sanci!!! Recnik se zepta: Kolik je 10+13? Slecny se zamysli ... 13? Ne, to je taky spatne. Dav blondyn znovu krici: Dejte ji jeste jednu moznost! Mate posledni sanci, upozorni recnik. Kolik je 2+2? Ctyri? Otaze se slecna nejiste. Dejte ji jeste jednu moznost! Zvola sal sborem.
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 186152

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding