jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Pepa ochází od předmanželské zpovědi, když si vzpomene, že nedostal rozhřešení: "Otče, tolik hříchů a žádný trest?" - "Není potřeba, stačí, že se v sobotu ženíš!"

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

jde pan inspektor do blázince a jde do prvního pokoje a tam všichni visí u stropu jde do druhého pokoje a tam všichni visí u stropu a ve třetím pokoji je to úplně to samé jde za ředitelem a zeptá se proč všichni visí u stropu a ředitel řekne že si hrajou na listy a když řeknou podzim všichni by měli spadnout.tak jde do 1.pokoje a řekne podzim a všichni spadli dolů šel do2. pokoje a tam řekl podzim a všichni spadli dolů šel do 3.pokoje a řekl podzim. nic. říkám podzim! a jeden blázen mu řekne ty vole my jsme jehličnany!!!:)
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 187175

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding