jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY přidat vtip OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

VTIPY

Alkohol (1086) Básničky (11) Blázni (175) Blondýny (847)
Cikání (107) Cirkus (21) Děti (896) Doktoři (440)
Doprava (95) Drsňárny (653) Důchodci (179) Dvojsmysly (218)
Černý humor (347) Češi (24) Gayové a lezbičky (190) Hádanky (644)
Hospodský (278) Kameňáky (295) Kněží a jeptišky (46) Lordi (141)
Manželství (594) Matfyzáci (106) Murphyho zákony (177) Muži (395)
Na reklamy (17) Národnostní (99) Naše menšiny (36) Nechutnosti (33)
Nevěra (343) Neštěstí (23) O bohu (260) Ostatní (2553)
Paka (10) Pedo/filové (31) Pepíček (300) Počítačové (347)
Policajti (540) Politické (259) Právníci (67) Sex (1006)
Silvestr (42) Skoti (58) Somálci (97) Suchý fóry (63)
Tchyně (235) Totalitní (34) Trosečníci (15) U doktora (152)
V obchodě (23) Vánoční (49) Vojenské (181) Vztahy (29)
Ze života (739) Zkoušky v autoškole. (17) Zlatá rybka (17) Zvířátka (684)
Škola (72) Žárovky (86) Ženská logika (17) Ženy (373)
Židovské (100)
řadit dle:

Sex přidáno: 22.7.2004 poslat E-MAILEM
Chlapec se svojí dívkou se vracejí v noci domů. Přijdou před dívčin domov, dívka se chce očividně rozloučit, ale chlapec jí zastoupí cestu, opře se o futro a povídá dívce: "Lásko, vykuř mi ho." Dívka na to: "Proboha to přece nemůžu, tady před naším barákem." Chlapec se nenechá jen tak odbýt a dál se jí snaží přemlouvat: "No tak, lásko, vykuř mi ho." Dívka: "To nejde, fakt ne, ne teď. Už jsem měla být doma." Chlapec pokračuje: "Lásko vykuř mi ho." V tom se otevřou dveře a v nich stojí dívčiny mladší sestra a říká: "Tatínek ti vzkazuje, že mu ho máš vykouřit nebo mu ho mám vykouřit já, hlavně ať ten kretén dá tu ruku z toho zvonku."
posláno: 299x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Drsňárny přidáno: 22.7.2004 poslat E-MAILEM
- Miláčku, když nebudeme dělat orální sex, tak ti vypadají všechny zoubky.
- Proč myslíš?
- Protože ti rozkopu držku!
posláno: 12x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Ostatní přidáno: 22.7.2004 poslat E-MAILEM
Rumcajs zastaví u lesa Řáholce kočár, vytáhne bouchačku a nařídí pánovi v kočáru, aby si to udělal rukou. Ten se chvíli zdráhá, ale taková loupežnická bambitka byla na něj silný argument, a tak poslechl. Udělal si to jednou, dvakrát, třikrát, a pak povídá:
"Já už teď vážně nemůžu!"
Rumcajs se ještě pro jistotu zeptal:
"Vážně nemůžeš?"
"Ne, opravdu!"
A Rumcajs se otočí k lesu Řáholci a volá:
"Manko, pojď už, tady pán tě sveze do Jičína!"
posláno: 4x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Suchý fóry přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
Žil byl jeden král za sedmero horami,za sedmero řekami,za sedmero lesy a za sedmero moři.Jednoho dne si řekl kurva proč mam všechno tak daleko.
posláno: 11x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Alkohol přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
"Slib mi Fanouši, že už nebudeš chlastat, nebo se s tebou nechám rozvést!" Spílá žena svému muži poté, co se s těžkou opicí probudí na zemi, pod topením.
Fanda nemá ani sílu, ba ani náladu k sebemenšímu odporu, tudíž souhlasí, nicméně večer opět vyráží do šantánu, ale s příslibem v duši, že rozhodně nebude popíjet tak, jako včera.
Pár dobrých přátel, výborná nálada, to vše rozjíždí večer na maximální otáčky. Pivo teče proudem, do toho nějaký ten fernet a když to vše společnost završila pohárem sektu, přítel Fanda neudržel obsah svého žaludku pod kontrolou a všechen oběd i večeře skončili na košili.
Ve strachu z manželky si Fanda nechává od přátel poradit:
"Dej si do kapsy kilo a řekni své ženě, že tě poblil kamarád, co seděl naproti. Ta stovka je jako za vyčištění a za vzniklou újmu. Fanouš si s radostí zastrčí peníze do kapsy a vyrazí v notně pohrouženém stavu domů.

Co se však nestalo.
Kousek od domova narazil fanouš na několik známých a tak se zastavili a probírali, co týden dal. Když už příroda Fanymu napovídala, aby se co nejrychleji vydal na cestu k domovu, měl co dělat, aby se dobelhal k výtahu, ale ouha. Cedule s nápisem "MIMO PROVOZ" byla zdá se tam, kde rozhodně být neměla. A jak to bylo dál?

Fanda, když dorazil domů, potichoučku vyzul boty, potichoučku je uložil na své místo, velmi pomalými kroky se šinul předsíní. Ostré světlo a silueta jeho milé jej natolik vyděsila, že málem upadl a rozbil si nos.
"Tak kdepak jsme to byli co?" Zahulákala Anička, Fandova žena.
"No…já…" koktal Fanouš,
"Ten smrad by zabil i vola, myslíš si, že jsem už ode dveří neslyšela ten opilecký krok, a co to máš na sobě… proboha… ty čuně… co…"
Spatřila fandovu špinavou košili, ze které čouhaly bankovky. Jedním, zkušeným pohybem je vytáhla z kapsičky a mávala s nimi ve světle předsíně.
"Co to je ?"
"No…"dal se Fanda do vysvětlování "Jeden kolega, co seděl naproti mě se pozvracel a dal mi stovku za vyprání."
Fanda už sotva stál na nohou.
"A co to druhé kilo?"
"No…ten chlap, co mě poblil mi ještě ke všemu nadělal do kalhot."
posláno: 24x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Ostatní přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
Cestuje skupina inženýrů se skupinou manažerů ve vlaku. Každý manažer má svoji jízdenku, inženýři mají dohromady jen jednu. Najednou jeden z inženýrů volá: "Jde průvodčí!" a všichni inženýři se natlačí do jednoho WC. Průvodčí zkontroluje lístky manažerů a vidí, že dveře na WC jsou zamčené. Zabouchá na dveře a zavolá: "Jízdenku, prosím!"
Z WC se pode dveřmi vysune jeden lístek, průvodčí ho cvakne, prostrčí zpět, poděkuje a spokojeně odchází.

Na zpáteční cestě mají manažeři jen jeden lístek a světe, div se, inženýři nemají žádný. Jeden z manažerů uvidí průvodčího a zakřičí: "Jde průvodčí!" a všichni manažeři se utíkají schovat na WC. Inženýři trochu pomaleji odcházejí na další WC. Poslední z inženýrů, ještě než se schová, zabouchá u manažerů a zavolá: "Jízdenku, prosím…"

Ponaučení: Manažeři často používají inženýrská řešení, aniž by jim rozuměli.
posláno: 8x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Alkohol přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
Varovani vyrobcu alkoholu

Aby vyrovci alkoholu prokazali vyssi odpovednost za sve produkty, rozhodli se na navrh Lekarske asociace umistit na vsechny lahve alkoholu tato varovani:

- Konzumace alkoholu muze zpusobit pocit, ze septate, kdyz neseptate.
- Konzumace alkoholu je hlavni pricinou toho, ze pri tanci vypadate jako debil.
- Konzumace alkoholu vas muze primet vypravet jednu a tu samou nudnou prihodu porad dokola, dokud vam kamaradi nerozbiji hubu.
- Pri konzumaci alkoholu snadno uverite, ze vase ex-pritelkyne (ex-pratele) nebo kamaradi umiraji touhou po tom, abyste jim ve ctyri rano zavolal.
- Konzumace alkoholu vas muze zanechat v nemem udivu, co se to proboha stalo s vasimi kalhotami.
- Konzumace alkoholu vas muze dovest k presvedceni, ze dokazete konverzovat s prislusniky (prislusnicemi) opacneho pohlavi bez prskani.
- Konzumace alkoholu muze zpusobit, ze se rano probudite a uvidite neco opravdu strasneho (jmeno toho si vsak nebudete pamatovat)
- Konzumace alkoholu je obecne hlavni pricinou nevysvetlitelnych spalenin od koberce objevujicich se na cele.
- Konzumace alkoholu ve vas muze vyvolat iluzi, ze jste silnejsi, krasnejsi a chytrejsi nez ten obrovskej chlap, co sedi v rohu.
- Konzumace alkoholu vas muze privest k domnence, ze tlusti a hnusni lide jsou stihli a atraktivni.
- Konzumace alkoholu muze vest k tomu, ze se u vas doma najednou objevi nekolik dopravnich znacek.
- Pri konzumaci alkoholu snadno uverite tomu, ze se lide smeji s vami.
posláno: 54x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Zvířátka přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
David dostal k narozeninám papouška. Dospělého, s příšerným chováním a ještě horším slovníkem. Každé druhé slovo bylo sprosté. Ta slova, která nebyla sprostá, byla alespoň urážlivá.
David se snažil papoucha převychovat, neustále na něj vlídně hovořil,hrál mu jemnou hudbu, dělal všechno, co ho jen napadlo, aby mu dal dobrý příklad.
Nic nepomáhalo. Řval na papoucha a papouch na něj řval nazpátek. Třásl jím, ale to papoucha jen rozčílilo a byl ještě sprostší.
Nakonec papoucha v největším zoufalství strčil do mrazáku. Nějakou chvíli se ozývalo kvičení, kopání a křik.
Pak vše ztichlo a půl minuty bylo ticho. David se vyděsil, že se papouchovi něco stalo a rychle otevřel dveře. Papouch pokorně vystoupil z mrazáku, nakráčel do Davidových nastavených rukou a řekl:
"Domnívám se, že jsem vás patrně urazil svým neomaleným jazykem a akcemi. Budu usilovat o to, abych to napravil. Je mi to opravdu líto a prosím o odpuštění."
David užasl nad tou změnou ptákova chování a chystal se zeptat, co zapříčinilo tu dramatickou změnu, když tu pták pokračoval:
"A mohu se ještě zeptat, co provedlo to kuře?"
posláno: 10x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Politické přidáno: 19.7.2004 poslat E-MAILEM
Jan Ruml, Václav Klaus a Miloš Zeman se potkali v pekle, před branami, za nimiž (jak dobře vědí) je čeká už jen nějaké strašné mučení. Nechápajíc, stojí zmateni jejich nezáviděníhodným postavením a s děsem v očích čekají, co bude. Náhle se první brána začala s rachotem otevírat. A za ní… stojí snad ta nejošklivější žena, co kdy viděli.
Malá a tlustá, bezzubá a vrásčitá, s dlouhými mastnými vlasy a navíc se od ní linul příšerný smrad.
Prostorem otřásl hromový hlas Satana, "Jene Rumle, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!!"
A Ruml, smeten náhlým větrem, za srdceryvného řevu zmizel za branou. Šokováni nezměrnou krutostí, třásli se Klaus a Zeman jako osiky. A pak, druhá brána rachotíc, začala se otvírat. A tam, stojíc, spatřili ženu odpornější předešlé.
Vysoká, monstrózní, černé vlasy plné larv, bez očí, se zuby krvavými. A hlas Satana zahřměl, "Václave Klausi, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!!" A Klaus, stejně jako Ruml, byl smeten vstříc strašlivým mukám.
Zeman, nyní sám, tváří tvář poslední bráně. Čas jakoby se zastavil, než kousek po kousku, skřípajíc zhoustlým vzduchem i ona pomalu otevírajíc chystala se vyjeviti své strašné tajemství… a Miloš očekávajíc nejhorší spatřil… Cindy Crawford!!
Nevěříc vlastním očím, s rozkoší hleděl na krásné, dokonalé tělo zářící v bikinách. Nemohl tomu uvěřit. A Satan pravil: "Cindy, zhřešilas…"
posláno: 7x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
Ze života přidáno: 14.7.2004 poslat E-MAILEM
Pro dnešní Interview v ulicích jsem si vybral dlaždiče. Za jednu nemilou věc považuji skutečnost, že kdybych měl tento rozhovor cenzurovat, nezbylo by z něj téměř nic, proto ponechávám všechny původní výrazy.

REDAKTOR: Dobrý den, pane. Pracuji u jednoho časopisu a mojí pracovní náplní je dělat rozhovory s obyčejnými lidmi z ulice. Jste ochoten promluvit k lidu?
SUBJEKT: No jo, kurva, když za to budou ňáký vorly!
REDAKTOR: Nevím, co znamená slovo 'vorly', ale pokud tím myslíte to ptactvo, musím vás zklamat, neboť posledního orla skalního si dal pan šéf k večeři…
SUBJEKT: Ale ne, sakra, vorly jako prachy, debile zmrdanej, kurva! A uhni, dost mě na tomhle místě sereš.
REDAKTOR: Ano. Jakže se jmenujete?
SUBJEKT: Já jako? Luděk Zámotek, a co je ti do toho, ty vlezlej zmrde!
REDAKTOR: Už jsem vám přece říkal, že chci s vámi dělat rozhovor-
SUBJEKT: No tak na co furt čekáš, kurva? Já nemam tolik času jako ty!!
REDAKTOR: A co právě děláte? (Zmíněný subjekt právě svačí salám u rozkopaného chodníku a se zrcátkem nalepeným na botě kouká ženám pod sukně)
SUBJEKT: Jsi slepej, vole? Žeru, nevidíš? Pořiď si brejle, magore, když vidíš hovno!
REDAKTOR: Ach ano. A kde bydlíte?
SUBJEKT: Co je ti do toho? A vůbec, naval průkaz, nebudu se tady zpovídat kdejakýmu zmrdovi zasranýmu.
REDAKTOR: Ach, průkaz… Takže jak se jmenujete?
SUBJEKT: No ten průkaz, kreténe, čekam!
REDAKTOR: Inu, to bude menší problém… Já ho totiž nemám… Totiž mám, ale ne s sebou!
SUBJEKT: No dobře, když mi dáš tak deset táců vorlů, průkaz ti vodpustim a necham se dokonce vyfotit, OK?
REDAKTOR: Ale to… Kde bydlíte?
SUBJEKT: Doma.
REDAKTOR: Ano, ale… No nic… Máte ženu?
SUBJEKT: Nebuď tak vlezlej, kurva! Sem rozvedenej, už pár let. Naval ten průkaz nebo vypadni.
REDAKTOR: Ale já ho pře-
SUBJEKT: Tak odpal.

Tak tady náš rozhovor končí. A co z toho plyne pro naše čtenáře? Dávejte si bacha, když mluvíte s dlaždičem. Můžete dopadnout jako náš redaktor!
posláno: 6x
známka: 3
oznámkuj
5 4 3 2 1
první předchozí 12772-12781 další poslední
1 11 21 31 41 51 61 71 81 91 101 111 121 131 141 151 161 171 181 191 201 211 221 231 241 251 261 271 281 291 301 311 321 331 341 351 361 371 381 391 401 411 421 431 441 451 461 471 481 491 501 511 521 531 541 551 561 571 581 591 601 611 621 631 641 651 661 671 681 691 701 711 721 731 741 751 761 771 781 791 801 811 821 831 841 851 861 871 881 891 901 911 921 931 941 951 961 971 981 991 1001 1011 1021 1031 1041 1051 1061 1071 1081 1091 1101 1111 1121 1131 1141 1151 1161 1171 1181 1191 1201 1211 1221 1231 1241 1251 1261 1271 1281 1291 1301 1311 1321 1331 1341 1351 1361 1371 1381 1391 1401 1411 1421 1431 1441 1451 1461 1471 1481 1491 1501 1511 1521 1531 1541 1551 1561 1571 1581 1591 1601 1611 1621 1631 1641 1651 1661 1671 1681 1691 1701 1711 1721 1731 1741 1751 1761 1771 1781 1791 1801 1811 1821 1831 1841 1851 1861 1871 1881 1891 1901 1911 1921 1931 1941 1951 1961 1971 1981 1991 2001 2011 2021 2031 2041 2051 2061 2071 2081 2091 2101 2111 2121 2131 2141 2151 2161 2171 2181 2191 2201 2211 2221 2231 2241 2251 2261 2271 2281 2291 2301 2311 2321 2331 2341 2351 2361 2371 2381 2391 2401 2411 2421 2431 2441 2451 2461 2471 2481 2491 2501 2511 2521 2531 2541 2551 2561 2571 2581 2591 2601 2611 2621 2631 2641 2651 2661 2671 2681 2691 2701 2711 2721 2731 2741 2751 2761 2771 2781 2791 2801 2811 2821 2831 2841 2851 2861 2871 2881 2891 2901 2911 2921 2931 2941 2951 2961 2971 2981 2991 3001 3011 3021 3031 3041 3051 3061 3071 3081 3091 3101 3111 3121 3131 3141 3151 3161 3171 3181 3191 3201 3211 3221 3231 3241 3251 3261 3271 3281 3291 3301 3311 3321 3331 3341 3351 3361 3371 3381 3391 3401 3411 3421 3431 3441 3451 3461 3471 3481 3491 3501 3511 3521 3531 3541 3551 3561 3571 3581 3591 3601 3611 3621 3631 3641 3651 3661 3671 3681 3691 3701 3711 3721 3731 3741 3751 3761 3771 3781 3791 3801 3811 3821 3831 3841 3851 3861 3871 3881 3891 3901 3911 3921 3931 3941 3951 3961 3971 3981 3991 4001 4011 4021 4031 4041 4051 4061 4071 4081 4091 4101 4111 4121 4131 4141 4151 4161 4171 4181 4191 4201 4211 4221 4231 4241 4251 4261 4271 4281 4291 4301 4311 4321 4331 4341 4351 4361 4371 4381 4391 4401 4411 4421 4431 4441 4451 4461 4471 4481 4491 4501 4511 4521 4531 4541 4551 4561 4571 4581 4591 4601 4611 4621 4631 4641 4651 4661 4671 4681 4691 4701 4711 4721 4731 4741 4751 4761 4771 4781 4791 4801 4811 4821 4831 4841 4851 4861 4871 4881 4891 4901 4911 4921 4931 4941 4951 4961 4971 4981 4991 5001 5011 5021 5031 5041 5051 5061 5071 5081 5091 5101 5111 5121 5131 5141 5151 5161 5171 5181 5191 5201 5211 5221 5231 5241 5251 5261 5271 5281 5291 5301 5311 5321 5331 5341 5351 5361 5371 5381 5391 5401 5411 5421 5431 5441 5451 5461 5471 5481 5491 5501 5511 5521 5531 5541 5551 5561 5571 5581 5591 5601 5611 5621 5631 5641 5651 5661 5671 5681 5691 5701 5711 5721 5731 5741 5751 5761 5771 5781 5791 5801 5811 5821 5831 5841 5851 5861 5871 5881 5891 5901 5911 5921 5931 5941 5951 5961 5971 5981 5991 6001 6011 6021 6031 6041 6051 6061 6071 6081 6091 6101 6111 6121 6131 6141 6151 6161 6171 6181 6191 6201 6211 6221 6231 6241 6251 6261 6271 6281 6291 6301 6311 6321 6331 6341 6351 6361 6371 6381 6391 6401 6411 6421 6431 6441 6451 6461 6471 6481 6491 6501 6511 6521 6531 6541 6551 6561 6571 6581 6591 6601 6611 6621 6631 6641 6651 6661 6671 6681 6691 6701 6711 6721 6731 6741 6751 6761 6771 6781 6791 6801 6811 6821 6831 6841 6851 6861 6871 6881 6891 6901 6911 6921 6931 6941 6951 6961 6971 6981 6991 7001 7011 7021 7031 7041 7051 7061 7071 7081 7091 7101 7111 7121 7131 7141 7151 7161 7171 7181 7191 7201 7211 7221 7231 7241 7251 7261 7271 7281 7291 7301 7311 7321 7331 7341 7351 7361 7371 7381 7391 7401 7411 7421 7431 7441 7451 7461 7471 7481 7491 7501 7511 7521 7531 7541 7551 7561 7571 7581 7591 7601 7611 7621 7631 7641 7651 7661 7671 7681 7691 7701 7711 7721 7731 7741 7751 7761 7771 7781 7791 7801 7811 7821 7831 7841 7851 7861 7871 7881 7891 7901 7911 7921 7931 7941 7951 7961 7971 7981 7991 8001 8011 8021 8031 8041 8051 8061 8071 8081 8091 8101 8111 8121 8131 8141 8151 8161 8171 8181 8191 8201 8211 8221 8231 8241 8251 8261 8271 8281 8291 8301 8311 8321 8331 8341 8351 8361 8371 8381 8391 8401 8411 8421 8431 8441 8451 8461 8471 8481 8491 8501 8511 8521 8531 8541 8551 8561 8571 8581 8591 8601 8611 8621 8631 8641 8651 8661 8671 8681 8691 8701 8711 8721 8731 8741 8751 8761 8771 8781 8791 8801 8811 8821 8831 8841 8851 8861 8871 8881 8891 8901 8911 8921 8931 8941 8951 8961 8971 8981 8991 9001 9011 9021 9031 9041 9051 9061 9071 9081 9091 9101 9111 9121 9131 9141 9151 9161 9171 9181 9191 9201 9211 9221 9231 9241 9251 9261 9271 9281 9291 9301 9311 9321 9331 9341 9351 9361 9371 9381 9391 9401 9411 9421 9431 9441 9451 9461 9471 9481 9491 9501 9511 9521 9531 9541 9551 9561 9571 9581 9591 9601 9611 9621 9631 9641 9651 9661 9671 9681 9691 9701 9711 9721 9731 9741 9751 9761 9771 9781 9791 9801 9811 9821 9831 9841 9851 9861 9871 9881 9891 9901 9911 9921 9931 9941 9951 9961 9971 9981 9991 10001 10011 10021 10031 10041 10051 10061 10071 10081 10091 10101 10111 10121 10131 10141 10151 10161 10171 10181 10191 10201 10211 10221 10231 10241 10251 10261 10271 10281 10291 10301 10311 10321 10331 10341 10351 10361 10371 10381 10391 10401 10411 10421 10431 10441 10451 10461 10471 10481 10491 10501 10511 10521 10531 10541 10551 10561 10571 10581 10591 10601 10611 10621 10631 10641 10651 10661 10671 10681 10691 10701 10711 10721 10731 10741 10751 10761 10771 10781 10791 10801 10811 10821 10831 10841 10851 10861 10871 10881 10891 10901 10911 10921 10931 10941 10951 10961 10971 10981 10991 11001 11011 11021 11031 11041 11051 11061 11071 11081 11091 11101 11111 11121 11131 11141 11151 11161 11171 11181 11191 11201 11211 11221 11231 11241 11251 11261 11271 11281 11291 11301 11311 11321 11331 11341 11351 11361 11371 11381 11391 11401 11411 11421 11431 11441 11451 11461 11471 11481 11491 11501 11511 11521 11531 11541 11551 11561 11571 11581 11591 11601 11611 11621 11631 11641 11651 11661 11671 11681 11691 11701 11711 11721 11731 11741 11751 11761 11771 11781 11791 11801 11811 11821 11831 11841 11851 11861 11871 11881 11891 11901 11911 11921 11931 11941 11951 11961 11971 11981 11991 12001 12011 12021 12031 12041 12051 12061 12071 12081 12091 12101 12111 12121 12131 12141 12151 12161 12171 12181 12191 12201 12211 12221 12231 12241 12251 12261 12271 12281 12291 12301 12311 12321 12331 12341 12351 12361 12371 12381 12391 12401 12411 12421 12431 12441 12451 12461 12471 12481 12491 12501 12511 12521 12531 12541 12551 12561 12571 12581 12591 12601 12611 12621 12631 12641 12651 12661 12671 12681 12691 12701 12711 12721 12731 12741 12751 12761 12771 12781 12791 12801 12811 12821 12831 12841 12851 12861 12871 12881 12891 12901 12911 12921 12931 12941 12951 12961 12971 12981 12991 13001 13011 13021 13031 13041 13051 13061 13071 13081 13091 13101 13111 13121 13131 13141 13151 13161 13171 13181 13191 13201 13211 13221 13231 13241 13251 13261 13271 13281 13291 13301 13311 13321 13331 13341 13351 13361 13371 13381 13391 13401 13411 13421 13431 13441 13451 13461 13471 13481 13491 13501 13511 13521 13531 13541 13551 13561 13571 13581 13591 13601 13611 13621 13631 13641 13651 13661 13671 13681 13691 13701 13711 13721 13731 13741 13751 13761 13771 13781 13791 13801 13811 13821 13831 13841 13851 13861 13871 13881 13891 13901 13911 13921 13931 13941 13951 13961 13971 13981 13991 14001 14011 14021 14031 14041 14051 14061 14071 14081 14091 14101 14111 14121 14131 14141 14151 14161 14171 14181 14191 14201 14211 14221 14231 14241 14251 14261 14271 14281 14291 14301 14311 14321 14331 14341 14351 14361 14371 14381 14391 14401 14411 14421 14431 14441 14451 14461 14471 14481 14491 14501 14511 14521 14531 14541 14551 14561 14571 14581 14591 14601 14611 14621 14631 14641 14651 14661 14671 14681 14691 14701 14711 14721 14731 14741 14751 14761 14771 14781 14791 14801 14811 14821 14831 14841 14851 14861 14871 14881 14891 14901 14911 14921 14931 14941 14951 14961 14971 14981 14991 15001 15011 15021 15031 15041 15051 15061 15071 15081 15091 15101 15111 15121 15131 15141 15151 15161 15171 15181 15191 15201 15211 15221 15231 15241 15251 15261 15271 15281 15291 15301 15311 15321 15331 15341 15351 15361 15371 15381 15391 15401 15411 15421 15431 15441 15451 15461 15471 15481 15491 15501 15511 15521 15531 15541 15551 15561 15571 15581 15591 15601 15611 15621 15631 15641 15651 15661 15671 15681 15691 15701 15711 15721 15731 15741 15751 15761 15771 15781 15791 15801 15811 15821 15831 15841 15851 15861 15871 15881 15891 15901 15911 15921 15931 15941 15951 15961 15971 15981 15991 16001 16011 16021 16031 16041 16051 16061 16071 16081 16091 16101 16111 16121 16131 16141 16151 16161 16171 16181 16191 16201 16211 16221 16231 16241 16251 16261 16271 16281 16291 16301 16311 16321 16331 16341 16351 16361 16371 16381 16391 16401 16411 16421 16431 16441 16451 16461 16471 16481 16491 16501

Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

"Víte, že u nás byly minulý víkend dva cirkusy?"
"Ne, jaké?"
"No přeci cirkus Humberto a cirkus Referendum."
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 212540

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding