jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY přidat obrázek VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

OBRÁZKY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah


Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Jeden chlap má šíleně sprostýho papouška. On mu řiká: "hele, dneska za mnou přijde taková hezká holka, tak nebudeš sprostej! Na levou nohu ti dám červenou kaničku a když za ní zatáhnu, tak řekneš: Můj pán je dobrý pán. Na pravou nohu ti dám modrou kaničku a když za ní zatáhnu, tak řekneš: Dobrý den, slečno." Ženská přijde a říká: "Jé, ty máš ale hezkého papouška! Můžu zatáhnout za tu modrou kaničku?" "Jo, můžeš." Zatáhne a papoušek řekne: "Dobrý den, slečno." "A můžu zatáhnout za tu červenou kaničku?" "Jo, můžeš." Zatáhne a papoušek řekne: "Můj pán je dobrý pán." "A řekni mi, co se stane, když zatáhnu za obě kaničky najednou?" A papoušek řekne: "Tak si ty krávo rozbiju držku!"
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 203176

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding