jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY přidat program TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

PROGRAMY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Leží manželka na smrtelné posteli, manžel u ní, doktor vypisuje úmrtní list: "Kolik je manželce let?" "Pětačtyřicet." Žena se z posledních sil vztyčí na posteli a zařve: "Třicet devět pitomče!"

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:


Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

Pride manzel domu a jeho zena se pripravuje na ples a rika "ty Pepo az budem na plese nehaz moc se mnou, mam zenske veci co kdyby mi vlozka vypadla!" na plese tanci a Pepa zapomene a toci s zenou na pravo nalevo sama otocka az vlozka je na zemi. Manzelka se zhrozi a rika "co budeme delat? Takovy trapas. Pepa se snazi zachranit situaci a kopne do vlozky ta leti pres cely sal az pristane houslistovi na rameni ten se na to podiva a rika " hele Franto co mi pristalo na rameni. Franta" se nediv kdyz hrajes jak pič*
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 208653

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding