jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY přidat text
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

TEXTY

Pošlete to e-mailem.

Tady můžete poslat e-mailem vtip, tex, obrázek atd svým kamarádům. Texty se Vám zobrazí v celém znění, obrázky se zobrazí jako náhled, ale nebojte, pošlete detail. Jestli nevěříte, tak to vyzkoušejte. Po přihlášení máte možnost zasílat vtipy na více lidí najednou použitím adresáře.

Posílejte a bavte se.

Obsah
Přišel chlap do baru, po pravé ruce pěkná blondýna, po levé ještě hezčí bruneta a na rameně kavka. Poručil 10 vodek, jednu pro sebe, jednu pro blondýnu, jednu pro brunetu a ostatní pro kavku. Kavka to vypila jako první. Pak bylo repete a vykulený hospodský si ptá, co to má jako znamenat. Chlap praví: " To víte, jsem již takový smolař. Chytil jsem zlatou rybku a ona mi řekla, že mi splní tři přání. Tak jsem řekl, že chci pěknou blondýnu.Pak že chci pěknou brunetu. V okamžiku jsem je měl obě. A pak jsem řekl, že chci ptáka, který by hodně stál..."

Moje zpráva (připojí se)

můj e-mail:

poslat na E-mail:






Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

V parku sedí starý muž a pláče. Jde kolem mladík a ptá se ho, proč tak naříká.Děda odpovídá: - Já mám doma mladou a krásnou ženu.Mladik: - Já vím, a už tolik nemůžete, jako dříve, že?Děda: - Ale ne, já si jen nemůžů vzpomenout, kde bydlím.
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 191805

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU




Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding