jméno heslo

NAVIGACE


HOME VTIPY OBRÁZKY VIDEA ZVUKY PROGRAMY TEXTY
REGISTRACE KREDITY F.A.Q. KONTAKT
Webhosting Český hosting


Vybíráte webhosting nebo doménu?
Pak nezapomeňte navštívit stránky Doména Webhosting, kde najdete rady a tipy, které se vám při výběru budou hodit.

KREDITY

Kreditní systém portálu NATVRDO.cz umožňuje jeho uživatelům získávat kredity, které mohou využít při zřizování adresářu mobilních čísel, při soutěžení.

Kredity mohou získávat pouze registrovaní uživatelé, tím že využívají služeb portálu NATVRDO.cz. Za každou plně zobrazenou stránku (interval mezi načtenými stránkami musí být minimálně 15 vteřin) portálu získá uživatel 1 kredit. Současný stav kreditů uživatele je zobrazen v pravém horním rohu v poli přihlášení uživatele. Kredity se načítají vždy od první zobrazené stránky po přihlášení/registraci uživatele do systému.

Kreditní peněženka má neomezenou kapacitu a je aktivována na neomezenou dobu ke každému účtu registrovaného uživatele. Při registraci do systému je aktivována automaticky (uživatelům předchozích verzí byla aktivována při přechodu na novou verzi portálu). Kredity se kontinuálně načítají až do doby, kdy budou čerpány za služby portálu.

Přejeme Vám příjemné syslení kreditů.

Sponzorované odkazy:

Get your weekly football picks from the sports experts at who2beton.com


VYHLEDÁVÁNÍ

hledat


Levný webhosting

Hledáte spolehlivý a levný webhosting? Pak vyzkoušejte Český hosting. Jeden webhostingový program se vším co potřebujete pro své www stránky.

www.cesky-hosting.cz


NÁHODNÝ VTIP

A sedmý den Bůh ukončil režim APPEND.
poslat E-MAILEM

ANKETA

Chcete mít možnost posílat placená loga, melodie, sms vtipy a tak podobně?
hlasovalo: 216289

NOVINKY

-

Super NEW videos.... ;-)

NAJDETE TU
Tipy: Srdíčko SMS služba - soubor SMS řešení a služeb Nahraj obrázky zdarma Moderní fotogalerie Ewa Farna - fan web Rozlobenimuzi.com České mp3 zdarma ke stažení Horory, záhady, povídky Bennyho blog Termální lázně na Slovensku Dobrá Vizitka Zahradní houpačky SEO, linkbuilding